Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

  • Matt ile temasa geçersiniz.
    1. Tel & Whatsapp: +90 541 122 11 95
    2. Email: info@fenerenglish.com
  • Matt İngilizce seviyenizi, hedeflerinizi ve ders saatleri için uygunluğunuzu öğrenir, planlar hakkında bilgilendirme yapar ve böylece sizin için en uygun olan planı belirlemiş olursunuz.
  • Bu bilgiler ışığında, Matt sizin için en uygun eğitmeni belirler ve hem eğitmen hem de sizin için uygun olan bir zaman diliminde ilk dersinizi organize eder.
  • Eğitmeniniz size Whatsapp’tan tanışma mesajı ile birlikte gerçekleştireceğiniz ilk ders için Zoom linkini paylaşır.
  • İlk ders sonunda, eğitmeniniz ile karşılıklı olarak bir sonraki dersinizi planlarsınız.
  • Matt sizinle ödeme ile ilgili bilgileri paylaşır.

Zoom kullanıyoruz. Ücretsiz bir hesap oluşturabilir ve uygulamayı telefonunuza, tabletinize ve ya dizüstü bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz.

Belirli bir öğretim programı kullanmadığımızı belirtmekten büyük bir gurur duyuyoruz. Fener English olarak hedeflerinizi gerçekleştirmenizde size yardımcı olmak için buradayız. Derslerimizi ihtiyaç ve amaçlarınızı dikkate alarak size özel olarak tasarlıyor ve bu doğrultuda her ders içeriğini oluşturmak için bir çok özgün kaynak kullanıyoruz.

Evet, İngilizce dil eğitimindeki hedeflerinize ve uygunluğa göre, tüm gelişiminizi yakından takip edecek ve derslerinizin planlamasını birlikte yapacağınız bir eğitmene atanıyorsunuz. Ancak, eğitiminiz boyunca dilediğiniz her zaman yeni bir eğitmen talebinde bulunabilirsiniz. Öğrenci tarafından farklı bir talep olmadığı müddetçe, öğrencinin eğitim planı süresince aynı eğitmen ile ilerlemesine büyük önem vermekte ve bu doğrultuda yoğun çaba göstermekteyiz. Ancak, eğitmen kadrosunda yaşanabilecek değişikliklere bağlı olarak Fener English, eğitmeni değiştirme durumunda kalabilir ve bu hakkı saklıdır.

Dersler, hafta içi çalışma saatlerinde ve ya akşamları, sınırlı olarak ise hafta sonları düzenlenebilmektedir. Ders gün/saat uygunluğu hakkında özel sorularınız varsa info@fenerenglish.com adresinden bize ulaşabilrsiniz.

Eğitmen, planlanan ders saatinden itibaren en fazla “15 dakikaya” kadar bekleyebilir. Planlanan ders saatinden itibaren onbeş dakikaya kadar öğrenci tarafından hiçbir iletişim olmazsa, eğitmen platformdan çıkış yapma hakkına sahiptir, bu nedenle ders iptal edilir ve telafi edilemez. Yeniden planlanması gereken herhangi bir ders için öğrencinin en az 24 saat önceden bu talebini eğitmenine iletmesi gerekmektedir. Nadir olarak “son dakika” iptali gereken dersler için yeniden bir planlama yapılabilir. Bu tür “son dakika” iptallerinin sayısı aynı takvim yılı içerisinde 3 (üç)’ten fazla olamaz. Son dakika iptali, bir dersin planlanan başlama saatine iki saatten daha az süre kala iptal edilmesi anlamına gelmektedir.

Hem eğitmenlerden hem de öğrencilerden sağlıklı internet bağlantısı olan bir yerde oturum düzenlemelerini talep etmekteyiz. Öğrencinin oturum sırasında bağlantısını kaybettiği, teknik sebeplerden dolayı bağlantı sağlayamadığı ve oturuma devam edemediği durumlarda, hiçbir ücret ödenmeden yeniden bir planlama yapılır. Bu durum iki defadan fazla gerçekleşirse, tekrar yeni bir oturum planlaması yapılamaz.

Eğitmen internet bağlantısında teknik bir sorun yaşıyorsa, oturum en kısa sürede öğrenciye uygun olan bir zaman dilimi için yeniden planlanır. Böyle bu durumla karşılaştığınızda info@fenerenglish.com adresinden bizimle irtibata geçmenizi önemle rica ederiz.

Herhangi bir sebepten dolayı memnun değilseniz ve ya derslere katılamıyorsanız, satın alım tarihinizden itibaren 30 gün içinde kullanmadığınız ders saatleri için %100 geri ödeme alabilirsiniz. Otuz günlük sürenin aşımı durumunda ise para iadesi yapılamaz.

Satın aldığınız ders saatlerini 1 (bir) yıl içinde, dilediğiniz zaman kullanma hakkına sahipsiniz.